Riga Aesthetics 2022

Sveicināti!

Pirmo reizi Latvijā notiks estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas ekskluzīvu premium klases produktu ražotāja BIOFORMULA (Itālija) kongress “Riga Aesthetics 2022”, kuru organizē “ERKO group” – oficiālais BIOFORMULA ekskluzīvais pārstāvis Baltijas valstīs, Skandināvijā un Baltkrievijā.

Kongresā jums būs iespēja noklausīties vairāk kā 10 speciālistu lekcijas, piedalīties procedūru demonstrācijās, satikt gan sen nesatiktus, gan jaunus kolēģus un iepazīties ar vadošajiem nozares speciālistiem.

Kongress notiks Rīgā un norisināsies divas dienas no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00.

Pirmās dienas tēma “Revitalizācija un reģenerācija: pīlingi, dabīgā hialuronskābe, polinukleotīdi”. Šajā dienā būs iespēja iepazīties ar Bioforumula piedāvāto produkciju, noklausīties lekcijas par hialuronskābes un polinukleotīdu preparātu pielietojumu estētiskajā medicīnā, dažādu ķermeņa zonu revitalizāciju un reģenerāciju un jaunākajām tendencēm estētiskajā medicīnā. Tāpat būs iespēja iepazīties ar speciāli profesionāļiem izstrādātu kosmētiku “ERROMY”, kas nesatur parabēnus, alergēnus, EDTA, silikonus, PEG un ir lieliski piemērota pēcprocedūru periodam, kā arī dažādu ādas tipu kopšanai gan speciālista kabinetā, gan mājas apstākļos. Dienas noslēgumā notiks procedūru demonstrācijas.

Otrās dienas tēma “Filleri estētiskajā medicīnā”. Šajā dienā būs iespēja iepazīties ar I.R.A. (Itālija) ražotajiem filleriem. Lektori jums pastāstīs gan par to kā koriģēt dažādas nepilnības sejā (rinoplastika, lūpu, pieres un deniņu zonas, plaukstu u.c. zonu korekcijas), gan par iespējamajiem riska faktoriem, ar kuriem var saskarties ikviens speciālists un pastāstīs kā no no šiem riska faktoriem izvairīties. Tāpat jums būs iespēja uzzināt par filleru un autoplazmas kombinācijas pielietošanas iespējām, kombinēto procedūru protokoliem kā arī iespējamajiem sarežģījumiem lūpu korekciju veikšanā. Dienas noslēgumā notiks procedūru demonstrācijas.

Par kongresa apmeklējumu (abas dienas) saņemsiet sertifikātu un 6 punktus (TIP).

Lai iepazītos ar kongresa programmu, lektoriem un uzzinātu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu mājaslapu www.bioformulacongress.com

Uz tikšanos kongresā!