PAR MUMS

„ERKO group” specializējas invazīvās estētiskās medicīnas jauno tehnoloģiju produktu un procedūru izplatīšanā un speciālistu apmācībā (kanulu tehnika, plazmorevitalizācija, PRP terapija, kontūrplastika, botulīnterapija u.tt.).
Pateicoties tiešām piegādēm no ražotājiem „ERKO group” var piedāvāt augstas kvalitātes produktus pa ražotāja cenām un garantēt ātru piegādi Baltijā un Skandināvijā.
„ERKO group” organizē seminārus un meistarklases ar starptautisko ekspertu piedalīšanos. Apmācības notiek gan grupās, gan individuāli.
Visiem „ERKO group” speciālistiem ir augstākā medicīniskā izglītība un liela praktiskā darba pieredze. Visi mūsu speciālisti regulāri paaugstina savu kvalifikāciju piedaloties konferencēs, semināros, kongresos un meistarklasēs daudzās Eiropas valstīs.

  • Kompānijas BIOFORMULA (Itālija) ekskluzīvais pārstāvis Baltijas valstīs, Skandināvijā un Baltkrievijā: augstas kvalitātes pīlingi, preparāti mezoterapijai, revitalizācijai, revitalizātors - reģenerātors ar fillera efektu (polinukleoīdu gēls), universālie filleri u.c.
  • Oficiālais pārstāvis TSK (Japāna): nanoadatas un nanokanulas estētiskajai medicīnai, speciālās šļirces botulīnterapijai ar 100% preparāta izmantošanas iespēju
  • Pārstāvis Aesthetic group (Francija) - medicīniskie konektori
  • Pārstāvis Dermamay (Francija) - kosmētiskās biocelulozes maskas

SIA „ERKO group”
Pulkveža Brieža iela 15, 2. stāvs, Rīga, Latvija, LV-1010
t.+37126119959, info@erko.lv, www.erko.lv