Dermamay

Dermamay

DERMAMAY vienkāršas un efektīvas ikdienas sejas kopšanas procedūras. Lietošanu nodrošina precīza instrukcija ar kuru var iepazīties uz iepakojuma. Jau pēc pirmās lietošanas reizes Jūs sajutīsiet kā maska ātri un viegli mitrina ādu, tā kļūst blīvāka, elastīga, uzlabojas vizuāli, aktivizējas reģenerācijas procesi.

DERMAMAY Biocelulozes maskas sejai un kaklam lieliski mitrina un mīkstina ādu veicinot tās aktīvu atjaunošanos, aizsargā no ārējās vides iedarbības.
Biocelulozes maskas ir jaunākā tendence sejai un kaklam domāto masku ražošanā.

Bioceluloze ir dabīgs komponents, ko iegūst kokosriekstu sulas mikrobioloģiskās fermentācijas rezultātā un kurš satur lipīdus, proteīnus, kā arī A, C un B grupas vitamīnus, mikroelementus, minerālvielas, dabīgās augļskābes.Tāds sastāvs nodrošina labvēlīgu iedarbību uz jutīgu ādu, veicina ātru reģenerāciju un aizsargā ādu no nelabvēlīgās ārējās vides iedarbības.

Bioceluloze ir īpaša šķiedras saturoša struktūra, kas ļauj tai uzsūkt lielu seruma apjomu un palielināt kontaktlaukuma platību.
Biocelulozes šķiedras ir vistievākās no dabā sastopamajām šķidrām. Īpašs biocelulozes šķiedru savijums nodrošina tām spēju izstiepties, kā rezultātā maska cieši pieguļ sejas un kakla ādai atbilstoši reljefam.
Biocelulozes kompresīvā darbība nodrošina intensīvu liftinga iedarbību uz ādu un vienlaicīgi veicina aktīvo komponentu nokļūšanu ādā.
Biocelulozes maskās esošais serums satur ekskluzīvus patentētus ingredientus, kas īpaši atšķir šīs maskas no citiem ādas kopšanas produktiem.

Produkts:
Biocelulozes maska DERMAMAY nomierina, mīkstina un mitrina ādu dziļākajos slāņos uzlabojot ādas izskatu jau pēc 20 minūšu lietošanas. Maska izveido aizsargplēvīti, kura efektīvi bagātina ādu ar serumā esošām sastāvdaļām.

DERMAMAY sastāvs un īpašības:

Fucogel® Fucoge patentēts daudzkomponentu mitrinātājs. Mitrina un mīkstina ādu, paaugstina tās elasticitāti un tonusu. Āda kļūst blīvāka, kam pateicoties uzlabojas sejas kontūra.
Hialuronskābe Dabīgs mitrinātājs.Uz ādas veido viendabīgu un elastīgu plēvīti. Uzlabo ādas struktūru un kvalitāti.
Aloae vera Pateicoties aminoskābēm un ogļūdeņražiem efektīvi mitrina ādu. Piemīt aktīva mīkstinoša iedarbība. Ideāli piemērota sausai un vecuma izmaiņu skartai ādai. Daudzkārt vieglāk kā ūdens nokļūst caur epidermu, baro dermu.
Kolagēns Atbild par ādas elasticitāti un rezistenci

Lietošanas instrukcija:
Atveriet alumīnija iepakojumu. Noņemiet no maskas aizsargslāni un uzlieciet masku uz sejas. Izlīdziniet masku. Pielāgojiet paredzētos izgriezumus acīm un mutei. Atstājiet masku uz sejas 20 minūtes.

Oficiālais pārstāvis Latvijā:
SIA „ERKO group”, Vingrotāju iela 1, Rīga, LV-1010, Latvija, t.+37126119959, info@erko.lv, www.erko.lv