BIOFORMULA

Itālija

Estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas ekskluzīvi premium klases produkti

BIOFORMULA® (Itālija) - 30 gadu pieredze augstvērtīgu estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas preparātu pētījumos, izstrādē un ražošanā.

BIOFORMULA® - visi preparāti ir izstrādāti un ražoti Itālijā un apstiprināti Itālijas veselības aizsardzības institūcijās.

BIOFORMULA® - rūpīga dabīgo izejvielu atlase, nopietni zinātniskie pētījumi, pastāvīga sadarbība ar augsti kvalificētiem klīniku speciālistiem un universitāšu zinātniekiem daudzās pasaules valstīs.

BIOFORMULA® produkcijas ražošanā netiek izmantoti konservanti, krāsvielas, aromatizatori, netiek veikti eksperimenti ar dzīvnieki. Visi ražošanas komponenti ir absolūti nekaitīgi patērētājiem un apkārtējai videi.

BIOFORMULA® darbojas ievērojot visus pastāvošos likumdošanas normatīvos aktus un standartus izmantojot mūsdienīgas ražošanas iekārtas un uzkrāto zinātnisko un tehnisko potencialu. Ražošanas process tiek rūpīgi kontrolēts un produkcija atbilst visiem Eiropas standartiem – ražošanas, kvalitātes, drošuma (GMP, ISO un CE).

BIOFORMULA® - inovatīvi risinājumi ādas aizsardzībai no laika un ārējās vides aģentiem (ārējas vides piesārņojums, stress, straujas temperatūras izmaiņas, ultravioletais starojums, u.t.t.).

BIOFORMULA® viena no lielākajām Eiropas kompānijām, kuras ražotie produkti ādas kopšanai, ir pieprasīti vairāk kā 30 pasaules valstīs.

BIOFORMULA® - izcila kvalitāte par atbilstošu cenu

 

Ekskluzīvais pārstāvis Baltijas valstīs, Skandināvijā un Baltkrievijā:
SIA ERKO group, Vingrotāju iela 1, Rīga, Latvija, LV-1010, t.+371 26119959, info@erko.lv, www.erko.lv